सडकबाटै अंग्रेजी नयाँ वर्षको विदाई र स्वागत, लेकसाइड जानेको ताती (फोटो फिचर)

पोखरा, १६ पुस/पोखरेलीहरुले सडकबाटै अंगे्रजी नयाँ २०१७ को स्वागत तथा २०१६ को विदाई गरेका छन् । अंग्रेजी नयाँ वर्षको अवसरमा रेवान पोखराले आयोजना गरेको १८ औं पोखरा सडक महोत्सवको रमाइलोसंगै अंग्रेजी नयाँवर्षको स्वागत गर्न शनिबार हजारौ पोखरेलीहरु लेकसाइड पुगे । र मध्यरातमा कसैले सडकबाटै तथा कसैले मञ्चमा गाउँदै गरेका कलाकारहरुसंग चिच्याउँदै नयाँ वर्षको स्वागत गरेका हुन् ।

यस बर्ष पनि सडकमै खाऔ, सडकमै नाचौ, सडकमै रमाऔ भन्ने नाराका साथ १८औं सडक महोत्सव पोखराको लेक साइडमा जारीे छ । महोत्सव अनौपचारिक रुपमा आज (आइताबर) सम्पन्न हुँदैछ । ‘आइतबार राति १० वजे सम्म पनि कार्यक्रम हुने छ र १८ औं पोखरा सडक महोत्सव अनौपचारिक रुपमा सकिने छ’–महोत्सव संयोजक गोपीबहादुर भट्टराईले बताए । बैदामको साढे ३ किलोमिट क्षेत्रमा आयोजना गरिएको सडक महोत्सवको अवलोकन गर्न विदेशी पर्यटक तथा देशका विभिन्न जिल्लाहरुबाट अवलोकनकर्ताहरु पोखरा आएका रेवान पोखराका अध्यक्ष चौबहादुर गुरुङ्गले बताए ।

शनिबार महोत्सवको मुख्य स्थल कोमागाने पार्कमा लोकगिततर्पm बद्रि पंगेनी, प्रजापति पराजुली, पुरुषोत्तम न्यौपाने, पार्वती जिसि, शंकर विरही गुरुङ्ग, रामजी पौडेल, दिल लामा र कृष्ण गुरुङ्गको प्रस्तुती रहयो भने हास्यतर्फ बलराम सरकारको प्रस्तुती रहयो । त्यस्तै लाइभ व्याण्डतर्फ नरने लिम्बु, पोखरेली लाहुरे र अनुप प्रस्तको प्रस्तुतीमा मध्यरातसम्म दर्शक झुमेका थिए ।
रत्यौलीतफर्प नमुना आमा समुह पोखरा र खास्टे तालबाराही आमा समुह, लेखनाथविच प्रतिस्पर्धा भयो ।

त्यस्तै खेलकुदतर्फ भएको रस्साकसि प्रतियोगितामा राम भुजेल, लब भुजेल, राजन श्रेष्ठ, सूर्य कुमाल, असिम रानामगर र एरोन थापाको गौरिघाट समुहले प्रथम तथा प्रदिप गुरुङ्ग, केशव उदास, सुरेस गुरुङ्ग, राजकुमार ध्वजु र सुनिल पोखरेल रहेको रत्नश्री जिम, नदीपुरले दोश्रो स्थान हाँसिल ग¥यो । रत्नश्रीकै लेकसाइडले तेश्रो स्थान हाँसिल ग¥यो । उनीहरुले क्रमश नगद १० हजार, ६ हजार र ४ हजार नगद पुरस्कार प्राप्त गरे । पोखरा पर्यटन परिषद्का निवर्तमान अध्यक्ष सूर्य भुजेलले उनीहरुलाई पुरस्कार वितरण गरेका थिए । गत १३ गतेदेखि शुरु भएको महोत्सवमा सडक छेउमा रेष्टुरेण्ट राखिएको थियो । कोमागानो पार्कमा वाल उद्यान सहित दोहोरी, लाइभ कन्सर्ट लगायतका कार्यक्रमहरु रहेका थिए ।

अंग्रेजी नयाँ वर्षको स्वागतमा पोखराको लेकसाइड तर्फ जादै गरेका सवारी साधनको लाइन
अंग्रेजी नयाँ वर्षको स्वागतमा पोखराको लेकसाइड तर्फ जादै गरेका सवारी साधनको लाइन
अंग्रेजी नयाँ वर्षको स्वागतमा पोखराको लेकसाइड तर्फ जादै गरेका सवारी साधनको लाइन
अंग्रेजी नयाँ वर्षको स्वागतमा पोखराको लेकसाइड तर्फ जादै गरेका सवारी साधनको लाइन
अंग्रेजी नयाँ वर्षको स्वागतमा पोखराको लेकसाइड तर्फ जादै गरेका सवारी साधनको लाइन
अंग्रेजी नयाँ वर्षको स्वागतमा पोखराको लेकसाइड तर्फ जादै गरेका सवारी साधनको लाइन
सडकबाटै अंग्रेजी नयाँ वर्षको विदाई र स्वागत, लेकसाइड जानेको ताती । तस्विर ः प्रदिप पौडेल
सडकबाटै अंग्रेजी नयाँ वर्षको विदाई र स्वागत, लेकसाइड जानेको ताती । तस्विर ः प्रदिप पौडेल
कमेन्टहरु
Loading...