आठौ राष्ट्रपति रनिङ्ग शिल्ड कस कस्ले जिते पदक

पोखरा, १७ वैशाख /कास्की जिल्लास्तरीय आठौ राष्ट्रपति रनिङ्ग शिल्ड विद्यालय खेलकुद प्रतियोगिता अन्र्तगत रगंशालामा बिहीबार सम्पन्न ८ सय मिटर छात्र÷छात्रा दौडमा सैनिक आवासिय माविका पवन श्रेष्ठ र गौरिशंक माविकी जमुना कुँवरले स्वणपदक जितेका छ ।

पोखरा रगंशालाको एथलेटिक्स ट्रयाकमा भएको दौडमा छात्र तर्फ गण्कडी आवासियका सम्मर ढकालले रजत जिते भने मेश्रमबराह माविका सचिन गुरुङले कास्यपदक जिते । छात्रा तर्फ भद्रकाली उच्च माविकी सुजाता रानामगरले रजत र गौरीशंक माविकी ओममाया खगाने मगरले कायस्पदक प्राप्त गरिन् ।

त्यस्तै एक सय मिटर छात्रा दौडमा टप्स उच्चमाविकी शशी चौधरीले स्वण हात पारिन भने छोरेपाटन उच्च मावीकी गोम वि.कले रजत र कास्की मोर्डनाइजकी सृजना क्षेत्रीले कास्य पदक जितिन् । छात्र तर्फ गण्डकी आवासीयका विकास कुमार शाहले स्वर्ण जिते, सैनीक आवासीयका सिद्धान्त काकीले रजत र हेमजा बोर्डिङका सागर नेपालीले कास्यपदक हात पारे ।

सटफुटमा
राष्ट्रपति रनिङ सिल्ड अन्र्तगत छात्र सटपटमा हिल प्वाइन्ट स्कुलका बेदबहादुर भुजेलले स्वर्ण, गौरीशंकर उच्च माविका विष्णु सेन्चुरीले रजत र रिभर डेल बोर्डिङका विश्वास मित्रकोटीले कायस्पदक जिते । त्यस्तै छात्रा तर्फ भद्रकाली उमाविका सोनु नेपालीले स्वर्ण, टप्स उमाविकी सरस्वती सुनारले रजत र गौरीशंकर माविकी सलिना वि.क ले कास्यपदक जित्न सफल भए ।

लङ्गजम्प
रनिङ्ग शिल्डमा आयोजना गरिएको लङ्गजम्पको छात्र तर्फ हेम्जा बोर्डिङका सागर नेपालीले स्वर्ण, गण्ण्डकी आवासीय स्कुलका विकास कुमार शाहले रजत र टप्स उच्च माविका अर्जुन अधिकारीले कास्य पदक जिते । छात्र तर्फ टप्सकी शशी चौधरीले स्वर्ण, हिलप्वाइन्टकी विना रानाभाटले रजत र हेमजा बोर्डिङकी नमुना पराजुलीले कास्य पदक हात पारे ।

ट्रिपल जम्प
राष्ट्रपति रनिङ शिल्ड अन्र्तगत संचालित ट्रिपल जम्पमा छात्रा तर्फ सैनिक आवासिय माविका अनु अधिकारीले स्वर्ण जित्न सफल भइन भने गौरीशकरका अनिसा भण्डारीले रजत र गौरीशकरकै मिना नेपालीले कास्य पदक जितिन । छात्र तर्फ कास्की मोडनाइज्ड बोर्डिङका डोविन गुरुङले स्वर्ण जिते भने डायमण्ड उमाविका सन्तोष पतनीले रजत र साइनिङ स्टारका किरण परियाले कास्य पदक हात पार्न सफल भए ।

ज्याभलिङ थ्रा्े
ज्याभलिङ थ्रो छात्र तर्फका प्रतिस्प्र्धामा विष्णु पादुका प्रविण नेपालीले स्वर्ण जिते । भने हिमालयन माविका जेनिस वि.कले रजत र गण्डकी बोर्डिङका जीतेन्द्र गरुङले कास्य पदक जिते । त्यस्तै छात्रा तर्फ टप्स उच्च माविकी सरस्वती सुनारले स्वर्ण जित्न सफल भइन । कास्की मोडनाइज्डकी इशा गुरुङले रजत र विष्णु पादुकाकी करुया नेपालीले कास्य पदक जित्न सफल भइन् ।

कराँतेमा हिमाली बोर्डिङ स्कुल प्रथम
आठौ राष्ट्रपति रनिङ शिल्ड प्रतियोगिता अन्र्तगत सचालित सितेरीयो कराँते प्रतियोगितामा हिमाली बोर्डिङ स्कल प्रथम भएको छ । दुई स्वर्ण, एक रजत र तिन कास्य सहित हिमाली प्रथम भएको हो । त्यस्तै भास्कर एकेडेमी दोस्रो भयो । दुई स्वण, एक कास्य सहित दोस्रो भएको हो भने २ स्वर्ण एक कास्य सहित भाष्करपनि दोस्रो भएको थियो । दुवै टिमको बराबरी भएपछि गोलप्रथाद्धारा दोस्रो र तेस्रो छुटटयाएको थियो । गोलाप्रथाबाट भाष्कर एकेडेमी दोस्रो हुदाँ बर्डस एकेडेमीले तेस्रो स्थानमा चित्त बुझायो ।

कमेन्टहरु
Loading...