माओवादी केन्द्र पोखरा लेखनाथ ८ मा सुबेदी

चैत ५, पोखरा/नेकपा माओबादी केन्द्र पोखरा लेखनाथ महानगर पालीका ८ को अध्यक्षमा लक्ष्मी प्रसाद सुबेदी  चयन भएका छन् । नेकपा माओबादी केन्द्र पोखरा लेखनाथ महानगर पालीका ८ को तेस्रो अधिबेशन बाट सुबेदीको अध्यक्षतामा १७ सदस्यीय वडा समिति  गठन  भएको छ ।

समितिको उपाध्यक्षमा कृष्ण कुमारी गुरुङ्ग, सचिवमा छबिराज सुबेदी ,कोषाध्यक्षमा हिरा काजी श्रेष्ठ, सह सचिवमा मिठी देबि भन्डारी र सदस्यहरुमा हरि शरण श्रेष्ठ,कृष्ण प्रसाद बराल,बाबुराम भट्टराई,भरत क्षेत्री,संगम मरासिनी,राम बहादुर गिरी,कृष्ण बहादुर भट्टराई,सानु तामाङ, चुनमाया सुबेदी,लोकराज भन्डारी ,भोजराज  कुबर ,मजिरुन मिया रहेका  छन ।

अधिबेशनको उद्घाटन गर्दै नेकपा माओबादी केन्द्र्रका पोलिटब्युरो सद्स्य तथा कास्कीका इन्चार्ज राज काजी गुरुङ्ग करणले चुनाव जस्तोसुकै हालतमा पनि हने भएकोले कार्यकर्तालाइ गाउ गाउमा परिचालन हुन आग्रह गरे ।अब देश नया ढंगबाट अघि बढिसकेको बताउदै गुरुङ्गले जनयुद्धको सपना अब पुरा हुने बताए । राजधानी केन्द्रित बिकाश अब गाउ केन्द्रित हुने भएकोले अबको केहि बर्षमा गाउहरु परिर्बतन हुने बताए ।नेकपा माओबादी केन्द्र्रका केन्द्रिय सदस्य गंगा पोखरेलले निर्बाचनले जनताको अधिकार रक्षा गर्ने भएकोले निर्बाचन नै अहिलेको आवश्यकता भएकोमा जोड दिए ।

कार्यक्रममा नेकपा माओबादी केन्दका सल्लाहाकार कोमलनाथ बराल, माओबादी केन्द्र वडा न ५ का अध्यक्ष  नारायण बिक्रम शाही  ७ का अध्यक्ष सुर्य बहादुर कार्की, माओबादी केन्द्र वडा न ९ का अध्यक्ष बम बहादुर कार्की, युबराज पराजुली, जनक राज पराजुली छबिराज सुबेदी,नेपाली काग्रेसका वडा न ८ का सभापति सुवास सिक्देल नेकपा एमालेका वडा न ८ का अध्यक्ष राज कुमार गिरी,संगिय समाजबादी पार्टीका धन बहादुर परियार लगायतले नबनिर्वाचित समितिलाइ शुभकामना दिएका थिए ।नेकपा माओबादी केन्द्र पोखरा लेखनाथ महानगर पालीका ८ को अध्यक्ष लक्ष्मी प्रसाद सुबेदीको अध्यक्षतामा भएको कार्यक्रमको संचालन राम बहादुर गिरीले गरेका थिए ।

कमेन्टहरु
Loading...