चिप्लेढुङ्गा सिद्धार्थ चोक व्यवसायी समिति गठन

पोखरा , २२ जेठ /चिप्लेढुङ्गा बि पी चोकदेखि सिद्धार्थ चोकसम्म करिब १ सय को हाराहारीमा छरिएर रहेका ब्यबसायीहरु एक भएका छन् । भेलाले चिप्लेढुङ्गा सिद्धार्थ चोक ब्यबसायी समिति गठन गरेको छ । वयबसायिक हकहितका साथै सामाजिक क्षेत्रमा काम गर्ने उद्वेश्यका साथ सँस्था गठन भएको अध्यक्ष डि बि भुजेलले बताए ।

समितिको उपाध्यक्षमा पूर्ण थापा, सचिवमा मोति भुजेल, कोषाध्यक्षमा लक्ष्मण न्यौपाने, सहसचिवमा दुर्गा सुनुवार, सहकोषाध्यक्षमा प्रमोद लिगल र सदस्यहरुमा राजेन्द्र बजिमय, मनोज श्रेष्ठ लक्ष्मण श्रेष्ठ, पिताम्बर लामिछाने, बिष्णु अधिकारी विश्व राना, किरणराज लामिछाने, नबिन श्रेष्ठ अनिल ढेवाजु, चयन भएका छन् ।

चिप्लेढुङ्गा सिद्धार्थ चोक व्यवसायी समिति गठन
चिप्लेढुङ्गा सिद्धार्थ चोक व्यवसायी समिति गठन

समाजिक उत्तरदायित्व बहन गर्दै अघि बढ्ने सो समितिको सल्लाहकारमा कृष्ण बहादुर गुरुङ, शुवर्ण प्रसाद कोइराला, गणेस छबी, श्यामलाल श्रेष्ठ, लक्ष्मण श्रेष्ठ, तेजकुमार मल्ल र रुद्र गुरुङ रहेका छन् ।

कमेन्टहरु
Loading...