संसारमा धेरै मान्छेले घुम्ने ठाउँएस्तो छ अबस्य हेर्नुहोस जान नसके पनि निकै दामी छ

संसारमा धेरै मान्छेले घुम्ने ठाउँएस्तो छ अबस्य हेर्नुहोस जान नसके पनि निकै दामी छ भिडियो अनि धेरै फोटा पस्कियको छु हजुरहरुको लागि !!!!
दक्षिण कोरियामा एउटा यस्तो पार्क छ जसमा कामबासनाले भरिएका मूर्तिहरु राखिएका छन् । यो थीम पार्कमा रहेका एक से एक मूर्तिहरुमार्फत कलाकारहरुले कामबासना भन्ने चिजलाई यथेष्ट रुपमा देखाउन खोजेका छन् । यहीँ भएर विश्वभरका पर्यटकहरु यो कामूक पार्कमा घुम्न आउँछन् र छुट्टै रोमाञ्चकता हासिल गर्छन् ।
park 1
विवाहित नवजोडीका लागि यो पार्क यौन कला सिकाउने तथा कामबासना बढाउने पार्कको रुपमा कहलिएको छ । वास्वतमा यो पार्कका कामूक मूर्तिहरु कला विषय पढिरहेका विद्यार्थीहरुले बनाएका हुन् । झ्वाट्ट हेर्दा यी मूर्ति अश्लील जस्ता लाग्छन् र सजिव देखिन्छन् । तर वास्तवमा यो सजिव कलामार्फत कलाकारहरुले यौनिकतालाई राम्रैसँग प्रस्तुत गरेका छन् । यो पार्क सन् २००४ मा जिजु लभल्याण्ड भन्ने नामबाट स्थापना गरिएको हो ।
2 34 5
6 7 8 9 10 12
 
cp. http://himchulinews.blogspot.co.uk/2013/08/blog-post_7.html

कमेन्टहरु
Loading...