भर्याङमै सम्भोग गर्दा रेलिङमा टाउको अडि्कएपछि………

जोसमा होस गुमाउँदा कहिलेकाहीँ बित्यासै पर्नसक्छ भन्ने कुरा सत्य हो । ब्वायफ्रेण्डसँग सम्भोगको स्वाद चाखिरहेको बेला एक महिलाको टाउको रेलिङमा अडि्कएको घटनाले यसलाई पुष्टि गर्छ । रुसको लिपेट्स्कमा यस्तो घटना भएको छ ।
Head-Stuck-In-Railing-During-Sex-665x385
घरभित्रको भर्याङमै रतिक्रिडा गरिररहेको बेला ४६ वर्षकी ती महिलाको टाउको भर्याङको छेउँमा रहेको रेलिङभित्र छिर्यो । टाउको छिर्दा त उनले खासै होस पाइनन् किनकी उनी पाक्क्रिडामै रमाइरहेकी थिइन् । तर जब सम्भोगको अध्याय सकिएर उनले टाउको निकाल्न खोजिन् तब बल्ल उनी झसंग भइन् । जिउमा कुनै कपडा थिएन, फलामको रेलिङमा अडि्कएको टाउको जोडसँग तानून् भनि घाँटीको हाडै खुस्किने र घाउ नै लाग्ने डर, विचरा के गरुन् ? त्यो ब्वायफ्रेण्ड भनाउँदो पनि कति स्वार्थी रहेछ ? सम्भोगको तिर्खा मेटायो अनि टाउको अडि्कएकी गर्लफ्रेण्डलाई त्यस्तै अलपत्र छाडेर सुइँकुच्चा ठोक्यो ।
उनी चिच्याएपछि छिमेकी आए । छिमेकीहरुलाई के गर्नेलाई भन्दा देख्नेलाई लाज भनेझैँ भयो । उनीहरुले पुलिसलाई खबर गरे । प्रहरी आयो अनि रेलिङ काटेर उनको टाउको मुक्त गरायो । उनले प्रहरीसँगको बयानमा भर्याङमै उत्तेजना आएका कारण ब्वायफ्रेण्ड सँग सेक्स गर्न लाग्दा यस्तो दुर्घटना भएको बताइन् । cp. onlinekhabar.com

कमेन्टहरु
Loading...