पशुपतिको नयाँ कोकोनट बिस्कुट पोखराको बजारमा

पोखरा, २१ चैत /पशुपति इन्डष्ट्रिज प्रालिको नयाँ उत्पादन कोकोनट बिस्कुट पोखराको बजारमा आइपुगेको छ ।
चौधरी ग्रुपद्वारा सञ्चालित श्री पशुपति बिस्कुट इन्डष्ट्रिज प्रा लिले उपभोक्तालाई नयाँ स्वाद दिने क्रममा उच्च कोटिको कोकोनट बिस्कुट उत्पादन गरेको कन्ट्री म्यानेजर विकास बिडारीले जानकारी दिए ।

उनले अन्य कोकोनट बिस्कुटभन्दा यो भिन्न रुपमा आएको दाबीसमेत गरे । बिहान चियासँगै भोक जगाउने र दिउँसो भोक मेटाउने बिस्कुटका रुपमा कोकोनट बिस्कुट आएको बिडारीको तर्क छ । विदेशी बिस्कुटहरुसँग प्रतिस्पर्धा गर्न र स्वदेशी बिस्कुटमै नेपाली उपभोक्ताई सन्तुष्टि दिन सक्ने गुणस्तर यसमा रहेको उनको भनार्इ छ ।

१०, २० र ५० रुपैया मूल्य पर्ने आकर्षक प्याकेटमा बजारमा आएको बिस्कुटले उपभोक्ताको मन जित्न सफल हुने विश्वास पोखरा बिक्री अधिकृत सुरज उपाध्यायले बताए । उपाध्यायका अनुसार यो बिस्कुट उपभोक्ताको स्वास्थ्य र क्रयशक्तिलाई ध्यानमा राखेर बजारमा ल्याइएको छ । काठमाडौँको बजारमा आएको एक हप्तामै उपभोक्ताले अत्यधिक मन पराएकाले पोखराको बजारमा पनि यसले राम्रो प्रभाव पार्ने उनको भनार्इ छ ।

बजारमा उच्च कोटिको नरिबल बिस्कुटको मागलाई ध्यानमा राखेर नरिबलको वास्तविक स्वादसहितको नयाँ कोकोनट बिस्कुट उत्पादन गरिएको प्रमुख कार्यकारी अधिकृत होमनाथ न्यौपानेले जानकारी दिए । गुणस्तर र लोकप्रियतालाई ध्यानमा राख्दै कम्पनीले नयाँ नयाँ स्वादका बिस्कुट आम उपभोक्ताका लागि उत्पादन गर्दै अघि बढ्ने प्रमुख कार्यकारी अधिकृत न्यौपानेले बताए ।

पोखराको बजारमा बिस्कुटका सम्पूर्ण उपभोक्तामाझ पु¥याउन कडा मिहिने गरिने एरिया सेल्स म्यानेजर हुमप्रसाद पौडेलले जनाए । सन् १९७२ देखि बिस्कुट उत्पादन गर्न थालेको कम्पनीले सोल्टी, सुगर फ्रि क्रन्च, सुप्रिम क्रिम, एम्मी क्रिम, मारी, कुकिज, लेमन पफलगायतका बिस्कुटहरु बजारमा ल्याइसकेको छ ।

कमेन्टहरु
Loading...