सन् २०१७ को मिस नेपालको उपाधी निकितालाई

पोखरा, १९ जेठ/सन् २०१७ को मिस नेपालको ताज निकिता चन्दकले जितेकी छिन्। शुक्रबार साँझ सम्पन्न ग्रान्ड फिनालेमा १८ प्रतिस्पर्धीलाई उछिन्दै चन्दकले मिस नेपालको ताज पहिरिएकी हुन्।

उनलाई सन् २०१६ कि मिस नेपाल अष्मि श्रेष्ठले ताज लगाइदिन् । दी हिडेन ट्रेजरको आयोजनामा भएको २२ औं मिस नेपाल विजेता चन्दकले आगामी मिस वर्ल्डमा सहभागी हुने अवसर पाउनेछिन्। मिस नेपाल फस्ट रनर अपको उपाधि‍‍‍‍‍ रोजिना श्रेष्ठ र मिस नेपाल सेकेन्ड अनर अपको उपाधि निति शाहले जितेकी छिन् ।

मिस कन्फिडेन्ट र पुपुलर चोइसको अवार्ड समेत निकिता चन्दकले नै जितेकी छिन्, मिस एथलेट मञ्जरी सिंह, मिस बेस्ट कप्लेक्सन नीति शाह, मिस ब्‍यूटी विथ पर्पस दृष्टि कट्टवाल र मिस नेपाल एसिया प्‍यासिफिक इन्टरनेशनल साहारा बस्‍नेतले उपाधि जिते । नेपालका विभिन्न ठाउँमा अडिसन गरी छनौट भएका थिए ।

कमेन्टहरु
Loading...