मिसेस गण्डकी नेपाल हुने

localhost/websites/bibek
ganthan.com

पोखरा १ मंसिर।विवाहित महिलाहरुलाई मञ्च प्रदान गर्न र उनीहरुका अन्तरनीहित प्रतिभा प्रष्फुटन गर्न ‘मिसेस गण्डकी नेपाल’ हुने भएको छ ।प्रतियोगिताका लागि पोखरामा मंसिर २५ गते अडिसन हुने आयोजक गोस्पेल मल्टिमिडिया प्रालिका अध्यक्ष निरु पुनले आज पोखरामा आयोजित पत्रकार सम्मेलनमा जानकारी  दिइन् ।उदिम मिडिया प्रालिको व्यवस्थापनमा भएको पत्रकार सम्मेलनमा बोल्दै अध्यक्ष पुनले प्रतियोगिताका लागि अडिसन सहभागीबाट ३० जना अन्तिम प्रतिस्पर्धाका लागि छनौट हुने बताईन् । मिसेस गण्डकी नेपालको अन्तिम प्रतिस्पर्धा पुस २३ गते शनिबार हुनेछ ।

प्रतियोगिताको कोरियाग्राफी मिस नेपाल– २००० कि बिजेता उसा खड्गीले गर्ने कार्यक्रमको एमसी जिपी तिमिल्सनाले गर्ने गोस्पेल मल्टिमिडिया प्रालिका उपाध्यक्ष प्रतिक ठकुरीले जानकारी दिए ।प्रतियोगिताको टाइटल बिजेताले स्कुटर, क्राउन, प्रमाणपत्र र अन्य गिफ्ट ह्याम्पर पुरस्कार पाउने म्यानेजिङ डाइरेक्टर बिशाल गुरुङले बताए । म्यानेजिङ डाइरेक्टर बिशालका अनुसार फस्ट रनरअपले ३० हजार रुपैंयाँ, क्राउन, प्रमाणपत्र र अन्य गिफ्ट ह्याम्पर पुरस्कार पाउनेछिन् भने सेकेन्ड रनरअपले २० हजार रुपैंया, क्राउन, प्रमाणपत्र र अन्य गिफ्ट ह्याम्पर पुरस्कार पाउनेछिन् । यस्तै प्रतियोगितामा मोस्ट ट्यालेन्ट, पर्सनालिटी, बेस्ट स्किन, बेस्ट हेयर, बेस्ट स्माइल, फोटोजेनिक, पपुलर विधामा पनि पुरस्कार दिइनेछ । प्रतियोगिता गर्नलाई १२ लाख ८० हजार २० रुपैंया खर्च लाग्ने आयोजकले अनुमान गरेको छ ।

कमेन्टहरु
Loading...