‘मिस पोखरा’ को ताज सदिक्षा पाण्डेलाई

पोखरा, १६ असोज /आठौं संस्करण मिस पोखरा २०१६ को ताज सदिक्षा पाण्डेले पहिरिएकी छन् । अन्य प्रतिस्पधिहरुलाई पछि पार्दै २१ वर्षिय सदिक्षाले मिस पोखराको ताज पहिरिन सफल भएकी हुन् ।

‘मिस पोखरा’ को ताज सदिक्षा पाण्डेलाई
‘मिस पोखरा’ को ताज सदिक्षा पाण्डेलाई

पोखरा जेसिजको आयोजना तथा ईभेन्ट्स फर यु प्रालिको व्यवस्थापनमा भएको ‘जिओनी मिस पोखरा–२०१६’ प्रतियोगिताको उपाधि बिजेताले नगद ५० हजारसहित डियो स्कुटर प्राप्त गरेकी छिन् साथै बिजेताले द हिडन टे«जरको आयोजनामा हुने मिस नेपालमा सिधै प्रतिष्पर्धा गर्न पाउनेछिन् । प्रतियोगिताको फस्र्ट रनरअपले ३० हजार र सेकेण्ड रनरअपले २० हजारसहित एक÷एक वटा जियोनी मोवाइल प्राप्त गरे ।

यसैगरी मिस पर्सनालिटी, मिस ट्यालेन्ट, मिस बेष्ट स्माइल, मिस क्याटवाक, मिस बेष्ट डे«स, मिस फोटोजेनिक, मिस भ्यूअर च्वाईस र मिस पपुलर टाइटल विजेताले पनि नगदसहित गिफ्ट ह्याम्पर प्राप्त गरेका छन् । सन् १९९५ बाट मिस पोखरा शुरु गरेको पोखरा जेसिजले यस वर्ष आठौं संस्करण गरेको हो । १९९५ मा शुरु भएपनि १९९९ पछि हुन नसकेको प्रतियोगिता २०१३ देखी पुनः शुरु गरिएको थियो ।

कमेन्टहरु
Loading...