नेपाल लोकतान्त्रीक खेलकुद संघ क्षेत्र नं.४ को अध्यक्षमा गुरुङ

पोखरा, १२ साउन। नेपाल लोकतान्त्रीक खेलकुद संघ क्षेत्र नं.४ को क्षत्रीय भेलाले राम गुरुङको अधयक्षतामा तदर्थ समिति गठन भएको छ। समितिको उपाध्यक्षमा बुद्धिबहादुर थापा, सचिवमा जिवन गुरुङ, सहसचिवमा प्रकाश गुरुङ, कोषाध्यक्ष हुमबहादुर गुरुङ, सहकोषाध्यक्षमा दिपक बाँस्तोला रहेका छन्।

राम गुरुङ
राम गुरुङ

त्यसैगरि समितिको सदस्यहरुमा मोती गुरुङ, कुमार थापा, चित्रबहादुर कार्की, चन्द्रमोहन सुवेदी, सुरजकुमार गुरुङ, कमल गुरुङ, धनबहादुर गुरुङ, सरोज पौडेल, मुक्ति गुरुङ, गणेश आचार्य, विरेन्द्र केसी, शुनिल गुरुङ, सुजन नेपाली र राजु गुरुङ रहेका छन्। नवनिर्वाचित अध्यक्ष राम गुरुङले पाटीलाई मजवुद बनाउनका लागि क्रियशिल भएर लाग्ने प्रतिवद्धता जनाए।

कार्यक्रममा बोल्दै प्रमुख अतिथि नेपाली काँग्रेस क्षेत्र नं.४ का क्षेत्रिय सभापति पोषनाथ शर्माले संगठन परम्परागत भएकोले अवको संगठन नयाँ रुप र नयाँ ढाचाका साथ अगाडि वढाउने पर्ने बताए। नेपाली काँग्रेसका महाधिवेशन प्रतिनिधि राजबहादुर गुरुङ खेलको आवज उठाउन यो समिति लागि पर्ने बताए।

नेपाली काँग्रेस कास्कीका सदस्य युवराज कुँवरले खेलकुदको साथ साथै राजनितिक रुपमा अगाडि वढ्न आग्रह गरे। नेपाली काँग्रेस कास्कीका सदस्य नविन सिग्देलले रातो टिकाले गाँउमा नयाँ सन्देश छर्ने बताए। कार्यक्रममा नेपाली काँग्रेस दाङसिंङ ईकाइ सभापति तथा जिल्ला खेलकुद समितिका उपाध्यक्ष खगेन्द्र गौचन नेपाल आदिवासी जनजाती संघ कास्कीका उपाध्यक्ष आशबहादुर गुरुङ, नेपाली काँग्रेस पोखरा–२७ का सभापति दानबहादुर थापा, भदौरे तामागी ईकाईका रामकाजी गुरुङ, नेपाल प्रेस युनियन कास्कीका सचिव तथा नेपाली काँग्रेस क्षेत्र नं.४ का क्षेत्रीय सदस्य प्रकाशचन्द्र सापकोटाले बोलेका थिए।

नेपाल लोकतान्त्रीक खेलकुद संघ कास्कीका अध्यक्ष ओम बस्नेत अध्यक्षतामा सम्पन्न भएको कार्यक्रममा सदस्य आईन्दल गुरुङले स्वागत, उपाध्यक्ष आशबहादुर गुरुङले धन्यावाद र सचिव प्रकाश बरालले कार्यक्रम सञ्चालन गरेका थिए।

कमेन्टहरु
Loading...