पोखरामा स्कुटरलाई ट्रकले किचे पछि

पोखराको पृथ्वीचोकमा शुक्रबार दिऊसो ट्रकले स्कुटरलाई ठक्कर दिए पछि स्कुटरमा क्षेती पुगेको छ । स्कुटर चालकलाई भने केहि नभएको प्रहरीले जानकारी दिएको छ । ट्रकले स्कुटमा पुगेको क्षेती मर्म पछि घर फर्किएको प्रहरीले जानकारी दिएको छ । तस्विर ः सुर्दशन रञ्जित

पोखराको पृथ्वीचोकमा शुक्रबार दिऊसो ट्रकले स्कुटरलाई ठक्कर दिए पछि स्कुटरमा क्षेती पुगेको छ । स्कुटर चालकलाई भने केहि नभएको प्रहरीले जानकारी दिएको छ । ट्रकले स्कुटमा पुगेको क्षेती मर्म पछि घर फर्किएको प्रहरीले जानकारी दिएको छ । तस्विर ः सुर्दशन रञ्जित
पोखराको पृथ्वीचोकमा शुक्रबार दिऊसो ट्रकले स्कुटरलाई ठक्कर दिए पछि स्कुटरमा क्षेती पुगेको छ । स्कुटर चालकलाई भने केहि नभएको प्रहरीले जानकारी दिएको छ । ट्रकले स्कुटमा पुगेको क्षेती मर्म पछि घर फर्किएको प्रहरीले जानकारी दिएको छ । तस्विर ः सुर्दशन रञ्जित
कमेन्टहरु
Loading...