मदन भण्डारीको विचार, सिद्धान्त जनताको मन मष्तिश्कमा छ : उप-महासचिव ज्ञवाली

 

नेकपा एमालेका उप महासचिव प्रदिप ज्ञवालीले आज पनि मदन भण्डारीको विचार, सिद्धान्त जनताकोमन र मष्तिश्कमा रहदै आएको बताएका छन् । अनेरास्ववियु जिल्ला कमिटी कास्कीद्वारा मदन भन्डारीको ७३औं जन्मजयन्तीको अवसरमा विचार विमर्श कार्यक्रममा बोल्दै नेता ज्ञवालीले उक्त कुरा राखेका हुन् ।
आज पनि मदन भन्डारीको विचार, सिद्धान्त मान्दै आएको छौ र मदन भन्डारी साच्चैको आज पनि हरेक व्यक्तिको मन, मस्तिष्कमा रहेका छन्,’ उनले भने ।

कार्यक्रममा एमाले जिल्ला कमिटी कास्की अध्यक्ष बैनबहादुर अधिकारी, उपाध्यक्ष भेषराज बराल, अन्नपूर्ण गाउँपालिका पुर्वअध्यक्ष विवेक देवकोटा, अनेरास्ववियु केन्द्रिय सचिव आशीर्वाद सुवेदी, अनेरास्ववियु केन्द्रिय लेखा आयोग सचिव अन्जली लम्साल, केन्द्रिय सदस्य बिष्णु पोखरेल, विनय पराजुली, गण्डकी प्रदेश कमिटी सहसचिव कृति भट्टराई, र दुर्गानाथ लामिछाने, प्रदेश कमिटी सदस्य किशोर सुवेदी लगायतको उपस्थिति रहेको थियो ।

मदन भन्डारीको ७३औं जन्मजयन्तीको अवसर पारेर अनेरास्ववियु क्याम्पस कमिटीद्वारा वृक्षरोपण कार्यक्रम समेत गरिएको अनेरास्ववियु कास्की अध्यक्ष सन्तोष पोखरेलले जानकारी दिए ।

कमेन्टहरु
Loading...