ganthan | गन्थन

Advertisment

SKIP THIS

मदन भण्डारी नेपाली राजनीतिको महत्वपूर्ण मार्गनिर्देशक : मुख्यमन्त्री पौडेल


  • गन्थन
  • मङ्लबार, फाल्गुन ११, २०७७

वाग्मती प्रदेशका मुख्यमन्त्री डोरमणि पौडेलले मदन भण्डारीको सिद्धान्तअनुसार राजनीति अगाडि बढेको बताएका छन् ।

मदन भण्डारी फाउण्डेसनद्वारा सोमबार चितवनको सौराहामा आयोजित ‘सुशासन र समृद्धिका लागि सञ्चार’ विषयक अन्तक्र्रियामा फाउण्डेसनका केन्द्रीय सदस्यसमेत रहृका मुख्यमन्त्री पौडेलले नेपालको राजनीतिमा जननेता भण्डारीको मार्गनिर्देशन महत्वपूर्ण रहेको बताए।

फाउण्डेसन पार्टीको भन्दा पनि स्वायत्त संस्था भएकाले सफल नेतृत्व प्रदान गरी यसलाई जनतामाझ लैजानुपर्ने उनको भनाइ थियो । जनताको बहुदलीय जनवादका १४ वटा सिद्धान्तलाई सबैले पछ्याउँदै जानुपर्ने आवश्यकता रहेको उनले प्रष्ट पारे ।

फाउण्डेशनका केन्द्रीय सचिव पेम्बा लामाको अध्यक्षतामा भएको कार्यक्रममा वाग्मती प्रदेशका नेकपा केन्द्रीय सदस्य, प्रदेश सदस्य, जिल्ला अध्यक्ष, सचिव एवं फाउण्डेशनका केन्द्र, प्रदेश र जिल्लाका पदाधिकारी एवं सदस्यको सहभागिता थियो

प्रतिक्रिया

सम्पर्क


गन्थन ब्रोडकाष्टिङ्ग मिडिया
पोखरा ८ सुन्दरमार्ग कास्की
सम्पर्क नं.  – ९८५६०३३७७०
ईमेल – [email protected]
सुचना तथा प्रसारण विभाग दर्ता नम्बर – १९७० / ०७७/७८

हाम्रो टिम


अध्यक्ष
शंकर सुवेदी

सम्पादक
दीपक कुमार श्रेष्ठ

कार्यकारी सम्पादक

कमल सुवेदी


© copyright 2021 and all right reserved to Ganthan.com Site By : SobizTrend Technology